piątek, 29 listopada 2013

KTO PYTA NIE BŁĄDZI..... 11 PYTAŃ....."Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cie nominował".

Nominację otrzymałam od Gai za co bardzo dziękuje:)
Oto pytania Gai i moje odpowiedzi:

 1. Wymień trzy kraje, które chciałabyś/chciałbyś odwiedzić bez względu na koszty? Od zawsze moim marzeniem była podróż do Francji, Włoch oraz Japonii. 
 2. Czy ekologia jest Ci bliska? Jeśli tak, to co dobrego robisz dla Matki Natury? Staram się nie szkodzić Matce naturze w jakikolwiek sposób. Segreguje śmieci. Staram się oszczędzać wodę i energię.
 3. Jaką herbatę pijesz najczęściej? Dlaczego? Uwielbiam herbatę z pokrzywy. Jest to najlepszy wynalazek wśród herbat dla mnie. Pokrzywa przede wszystkim oczyszcza organizm i ma jeszcze wiele, wiele wspaniałych właściwości. Jest jeszcze jedna herbatka to druga na mojej liście HERBATA NEUTRALNA 2 według smaków Pięciu Przemian...
 4.  Czy jesteś fanką/fanem diet, stosujesz jakąś? Chociaż czasami wydawało mi się, że może jednak powinnam zastosować jakąś dietę to niestety na myśleniu się kończyło. Nie stosowałam nigdy diet nie mam do tego cierpliwości. Jedynie jak już to po prostu ograniczałam ilość spożywanego jedzenia trochę lub całkiem. Dołączam do tego naturalne suplementy diety przede wszystkim witaminy i już... Jeżeli chodzi o diety to najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą który się na tym naprawdę zna..... Bo nasza niewiedza na ten temat może spowodować że całkiem nieświadomie możemy sobie krzywdę wyrządzić. A jak każdy doskonale wie ze zdrowiem nie ma żartów.
 5. O czym nigdy nie napiszesz na swoim blogu? W sumie nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Mój blog jest otwarty tak jak ja na świat i ludzi.....
 6. Wymień trzy kosmetyki, bez których nie wyobrażasz sobie codziennego funkcjonowania? Podstawa to krem do rąk. Tusz do rzęs jako drugi. Na trzecim miejscu o tej porze roku przede wszystkim pomadka ochronna do ust.
 7. Co robisz dla swojego rozwoju osobistego? Staram się iść do przodu nie cofać się ani nie stać w miejscu. Słucham ludzi, szukam ciągle czegoś nowego na różnych płaszczyznach życia... 
 8. Co Cię najbardziej stresuje? Czy znalazłaś/znalazłeś już sposób, żeby sobie z tym poradzić? Rany stres to chyba moje drugie imię:) No niestety w ostatnim czasie stres towarzyszy mi bardzo często a nawet mogłabym powiedzieć prawie stale.... Radzenie sobie ze stresem to troszkę gorsza sprawa w moim przypadku. Przede wszystkim cisza.... W ciszy całe złe emocje odchodzą... 
 9. Czy słyszałaś/słyszałeś o prawie przyciągania? A może w nie wierzysz i manifestuje się ono w Twoim życiu? Słyszałam i wierzę, że istnieje....:)
 10. Czym według Ciebie są sny? Sny są zwierciadłem naszej podświadomości. 
 11. Boisz się czasami? Podaj swój sposób na przełamanie strachu? Strach...tak odczuwam i to często. Myślę, że każdemu w jakimś stopniu towarzyszy. Chyba nie ma złotego środka na walkę ze strachem.... Staram się walczyć ale nieraz i tę walkę przegrywam... Pomocna dłoń, bliskość drugiej życzliwej osoby może pomóc w walce....

Oto moje pytania:
 1. Masz swoje miejsce na ziemi?
 2. Co jest Twoją największą pasją?
 3. Jaki jest Twój kolor?
 4. KOMPROMIS. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?
 5. Książka do której chętnie wracasz?
 6. Gdzie i jak najchętniej spędzasz wakacje?
 7. Co myślisz o medycynie naturalnej? Masz z nią styczność? 
 8. KAŻDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU....co o tym myślisz?
 9. Do jakiego owocu mogłabyś się porównać...np. jesteś słodka jak malina czy kwaśna jak cytryna?:)
10. Karty tarota, wróżki itp... Korzystałaś kiedyś z tego? Jaki był efekt?
11. Ostre czy łagodne jakie preferujesz potrawy?

NOMINOWAŁAM:
1. http://pieguska.blogspot.co.uk/  za  mini przewodnik po renowacji mebli.
2. http://www.zyskabloguje.pl/ za otwartość.
3. http://tanczewfartuszku.blogspot.com/ za fajne przepisy.
4. http://bloggkasi.blogspot.com/ za ciekawe inspiracje dekoracyjne.
5. http://stokrotkaikrokus.blogspot.com/ za wspólną niechęć do budzików.
6. http:/magicznylas.blogspot.com/ za pasję....POEZJA...
7. http://live-laught-love00.blogspot.com/ za ciekawe i barwne posty.
8. http://beti444.blogspot.com/ za miło spędzone chwila na czytaniu postów.
9. http://ryszawa.blogspot.com/ też lubię spaghetti.
10.http://miraga80.blogspot.com za bardzo wiele przydatnych ciekawostek.
11. http://annamatysiak.blogspot.com/ za magiczny projekt.

Wiem, że osoby typowane powinny mieć małą liczbę obserwujących. Niestety nie w każdym przypadku to się sprawdza jestem od niedawna na blogu i dlatego wytypowałam blogi które mnie zainteresowały. Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy:)

7 komentarzy:

 1. Korzystałam z usługi wróżki jeden raz i więcej się nie wybieram, chociaż sprawdziło się wszystko co do joty. Wolę żyć w przekonaniu, że sama kreuję swoje życie, wróżka też niby tak twierdzi, ale człowiek który usłyszy przepowiednię często zaczyna działać pod jej wpływem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Przepraszam, że tak późno ale mówią że LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE..... To prawda wystarczy podać małe ziarenko naszej podświadomości a wszystko zaczyna toczyć się własnym torem...

   Usuń
 2. dziękuję, bardzo mi miło, niebawem odpowiem ;)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę i niecierpliwie czekam. Pozdrawiam.

   Usuń
 3. Mam nadzieję, że nie pomyślisz o pechu, bo znów Cię otagowałam. Zajrzyj w wolnej chwili, ten Tag naprawdę jest miły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To nie pech to wyróżnienie.... Fajna zabawa. Dziękuję:)

   Usuń
 4. Zapraszam

  KONKURS! Wygraj romantyczny, ręcznie wykonany notes.

  www.studio-mody.com.pl

  OdpowiedzUsuń