środa, 4 grudnia 2013

LIST DO ŚWIĘTEGO.....Święta to dom pełen bliskich osób. Unoszące się zapachy pysznych potraw i świeżej choinki. To również czas obdarowywania się na wzajem życzliwością,zrozumieniem i wsparciem. Nie można też zapomnieć o prezentach i o MIŁYM TAJEMNICZYM PANU KTÓRY JE PRZYNOSI:)
Doszły mnie słuchy, że Gaja  poprosiła Tajemniczego Pana żeby i mnie w tym roku odwiedził. Za co bardzo dziękuję. Dlatego teraz szybciutko biorę się za napisanie listu do ŚWIĘTEGO...
Drogi Święty Mikołaju:)
Przez cały rok naprawdę bardzo się starałam być grzeczna:) No nie powiem nie zawsze mi to wychodziło ale..... Zresztą Ty na pewno wiesz..... Dlatego, żeby troszkę Cię odciążyć zrobiłam malutką listę moich wymarzonych prezentów. Jednak za nim ją napiszę chciałabym cię jeszcze o coś poprosić.......o zdrowie dla moich bliskich bo to jest bezcenne....

MOJA SKROMNA LISTA:)
                                          nowy by mi się już przydał ale koniecznie czerwony:)to tak dla polepszenia formy:)


uwielbiam dużą i wyrazistą biżuterię:)


tak na sam koniec jakiś karnecik do spa by się przydał dla relaksu oczywiście:)

Przy okazji chciałabym podziękować za wszystkie prezenty jakie do tej pory od Ciebie otrzymałam:) Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT.
Mam jeszcze malutką prośbę jeżeli możesz to odwiedź jeszcze kilka osób zostawiam Ci adresy(nie zapomnij też o innych każdy na Ciebie czeka).8 komentarzy:

 1. Widzę, że nie jesteś zbyt zachłanna ;) Pewnie w nagrodę dostaniesz wszystko, co sobie wymarzyłaś, a w każdym bądź razie życzę Ci tego! W tym roku kupiłyśmy sobie z moją córką rolki do spółki (ten sam rozmiar buta - fart), niestety ja nie nauczyłam się jeździć. A koleżanka z pracy nie umiała hamować i tak się wyrąbała, że chirurg musiał jej ciąć pośladek, bo gromadził się tam płyn - a sam wypadek wyglądał nawet zabawnie, oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wystarczy chociaż jedna rzecz......na rolkach już jeździłam ale jakoś jeszcze nie doczekałam się tylko swoich może tym razem..... oby chirurg nie miał przy mnie pracy...:) Mam nadzieję że i Ciebie odwiedzi Ś... Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuje ci bardzo serdecznie kochana. Mam nadzieje ze wszystkie twoje życzenia się spełnia tego roku. Sciskam cieplutko i życzę ci udanego czasu adwentu i potem wspaniałych świat Bożego narodzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ja również życzę Tobie spokojnych świąt:)

   Usuń
 4. O.... A ja też czekam na Św. Mikołaja.... i na przerwę świąteczną w szkole....

  I marzą mi się łyżwy....

  Pozdrawiam
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno Święty Mikołaj Cię odwiedzi. Pozdrawiam

   Usuń
 5. Dziękuję za Mikołaja podwójnego zresztą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę. Mam nadzieję, że spełni wszystkie Twoje życzenia:)

   Usuń